fbpx

AČIŪ. Laisvės partijos rezultatai fantastiški!

AČIŪ. Laisvės partijos rezultatai fantastiški! Surinkome 9%. Aš Jūsų balsų dėka iš puskutinės 74 vietos šoktelėjau į 12 vietą. Po pirmojo turo turime net 8 vietas Seime. Ir turime 12 kandidatų tęsiančių kovą antrajame ture.

Verkių rinkiminėje apygardoje sieksiu, kad man prisijungus prie jau išrinktų į Seimą kolegų, Laisvės partijos frakcija būtų dar didesnė ir stipresnė. Reikės visos įmanomos Jūsų pagalbos: žmogiškos ir finansinės. Tik su Jūsų palaikymu galime pratęsti ir išplėsti šią gaivią laisvės bangą, atgaivinsiančią mūsų visuomenę.

12 Laisvės partijos kandidatų kaunasi antruosiuose turuose. Susitelkę, galime Laisvės partijos frakciją Seime gerokai sustiprinti.

Aktyviai balsuokite ir raginkite savo draugus bei pažįstamus palaikyti Laisvės partijos kandidatus, kurie jau pateko į Seimą per sąrašą. Laimėję vienmandatėje, sąrašo vietą jie užleis kitam kandidatui, dabar esančiam už brūkšnio. Todėl ypač kviečiu visokeriopai palaikyti šiuos jau išrinktus Seimo narius, kurie dalyvauja antruose turuose:

Pasaulio Lietuvių apygardoje balsuokite už Aušrinę Armonaitę, Šnipiškių-Šeškinės palaikykite – Morganą Danielę

Naujamiesčio-Naujininkų apygradoje te laimi Tomas Vytautas Raskevičius, Pašilaičių apygardoje – Vytautas Mitalas, Žirmūnų apygardoje – Monika Ošmianskienė.

Džiaugiuosi, kad Verkių apygardoje, atstovaudamas Laisvės partijai, tęsiu kovą ir aš. Kad laimėčiau antrajame ture, reikės maksimalaus susitelkimo ir Jūsų visokeriopos pagalbos.

 

Kviečiu prisidėti prie mano rinkiminės kampanijos. Aukoti nesudėtinga, pamėginkite: https://www.laisvespartija.lt/paremti/?c=GediminasJaunius

Aktyviai lankysime rinkėjus, prisijunkite! https://jaunius2020.lt/savanoriauk/

Jau nebereikia blaškytis abejojant ar Laisvės partija ir jos kandidatai turi potencialo. Visi pamatėme, kad jo turime apsčiai. Susitelkime ateičiai, kad formuojant Vyriausybę mūsų balsas būtų girdimas ir svarus.

Scroll to Top