fbpx

Atradimai iš Bukčių

Šiandien Gediminas, bičiulių kvietimu, apsilankė Bukčiuose, kur susitiko su bendruomenės atstovais aptarti vietinių problemų, kurių šiuo metu aktualiausia – metalinių garažų išsikraustymo reikalai. O jie aktualūs tikrai ir platesnei Vilniaus gyventojų daliai

1. Kur dėti per dešimtmečius užgyventą turtą? Žmonės prašo, kad iki kol išsikraustys, savivaldybė keletą kartų per savaitę pasiųstų šiukšliavežius. Po pirmojo susitikimo, pasikalbėjus su meru į problemas savivaldybė sureagavo labai sparčiai ir jos jau sprendžiamos – besiformuojantis sąvartynas, suskubtas išvežti.

2. Kas bus vietoje garažų? Mieste garažų daug ir jų naikinamas – reikalas aktualus gerokai plačiau, nei tik Bukčių rajono žmonėms. Reikalingas vieningas bendruomenės nusiteikimas, kurio brendimas dar procese. Kalbinti žmonės labiausiai norėtų parkingo, bet nežinia ar laisva aikštelė tas sprendimas, kurio reikia.

3. Pušys kažkokią ligą pagavo, kuri nuo vienos, link kitos mišku eina. Šitą klausimą toliau spręsime su Vilniaus Miesto tarybos narės, Lazdynų apygardos reikalų gynėjos, Donaldos Meiželytės pagalba.

Scroll to Top