fbpx

Gediminas Jaunius atsistatydina iš RIA valdybos pirmininko pareigų

Gediminas Jaunius atsistatydina iš RIA valdybos pirmininko pareigų: „Siekiu apsaugoti Renginių industrijos asociaciją nuo bet kokių politinių insinuacijų”

 

Šiandien karantino metu įkurtos Renginių Industrijos Asociacijos valdybos pirmininkas, Laisvės partijos kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą Gediminas Jaunius pranešė atsistatydinantis iš Renginių industrijos asociacijos Valdybos pirmininko pareigų.

„Šiuo sprendimu siekiu apsaugoti Renginių industrijos asociaciją nuo bet kokių politinių insinuacijų, užtikrinti asociacijos valdybos politinį neutralumą bei išvengti bet kokio galimo pareigų ar interesų nesuderinamumo” − savo sprendimą komentuoja Gediminas Jaunius.

Prie Renginių industrijos asociacijos įkūrimo aktyviai prisidėjęs Gediminas Jaunius yra ir šios asociacijos valdybos narys. Šiuo sprendimu jis atsisako ir valdybos nario mandato. Rugsėjo 16 d. numatytame eiliniame Renginių industrijos asociacijos valdybos posėdyje valdybos nariai turės galimybę išsirinkti naują Pirmininkę ar Pirmininką bei aptarti visuotinio susirinkimo datą, kurio metu bus išsirinktas naujasis, Gediminą pakeisiantis Valdybos narys.

„Renginių industrijos asociacijos Valdybos laukia atsakingas uždavinys šiuo visomis prasmėmis permainingu laikotarpiu – tęsti kovą dėl renginių industrijoje veikiančių įmonių išlikimo. Šis kilnus, neatlygintinai vykdomas darbas yra reikšmingas, padedantis išsaugoti tūkstančius darbo vietų. Todėl negaliu leisti, jog mano apsisprendimas siekti Seimo nario mandato bent akimirkai lėtintų Asociacijos veiklos greitį“ – apsisprendimo motyvus komentuoja Gediminas Jaunius.

Dėkodamas už bendradarbiavimą atsistatydindamas Valdybos pirmininkas Asociacijai linki sklandžios, rezultatyvios veiklos ir pabrėžia, kad šiuo metu į asociaciją susibūrusios  renginių industrijos bendruomenei svarbu užtikrinti, kad asociacija neliktų vien krizei įveikti reikalinga priemone, bet gyvuotų bei išliktų aktuali ir pasaulinei pandemijai pasibaigus.

Savo viešame laiške RIA bendruomenei atsisveikindamas Gediminas Jaunius žada, jog sėkmės atveju jam tapus Lietuvos Respublikos Seimo nariu Renginių industrijos asociacija ir visas kūrybos ekonomikos laukas turės ištikimą sąjungininką, kuriam kūrybinių industrijų problemos bus suprantamos, o kartu su RIA pradėtus darbus su dar didesne jėga galės tęsti eidamas Seimo nario pareigas.

Gediminas Jaunius yra Kūrybos namų ELITAZ įkūrėjas, nuo 2020 m. kovo mėnesio iki dabar ėjo Renginių industrijos asociacijos valdybos pirmininko pareigas. Jo prodiusuojami televizijos projektai ne kartą nominuoti tarp geriausių Lietuvos radijo ir televizijos konkurse „Pragiedruliai“, „Lietuvos balsas“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ (LNK/2017 m., 2019 m.) bei „Unicef  šou. Už kiekvieną vaiką“ (TV3/2017 m.) pripažinti geriausiais savo kategorijose. Šiemet Nacionaliniuose lygybės apdovanojimuose Kūrybos namai ELITAZ gavo apdovanojimą už projektą „Lietuvos balsas. Senjorai“, kuris laimėjo nominacijoje „Geriausias amžius – mano amžius“. Šiuo metu Gediminas Jaunius eina Vilniaus miesto Tarybos nario pareigas, yra Vilniaus istorinės atminties komisijos pirmininkas.

Scroll to Top