fbpx

Kaip girdima Laisvės partijos žinutė dėl kanapių legalizavimo?

Nagrinėjant šią temą labai lengva nuslysti paviršiumi, tačiau vos pradedame kalbėtis atviriau ir, pasirodo, kad  kiekvieno iš mūsų artimoje aplinkoje yra žmonių, kuriems legalizuota kanapė padėtų numalšinti skausmą ir nerimą

Lietuvoje daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių serga vėžiu. Jiems kanapių aliejus esmingai gali pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti patiriamą skausmą.

Epilepsijos priepuolių varginami žmonės šiandien taip pat negali teisėtais būdais pasinaudoti kanapių terapija.

Kanapė yra natūralus medicininis preparatas, legalizuojamas daugelyje vakarų visuomenių.  Geriau apsidairę pastebėsime, jog draugų tarpe kanapių suktinė susukama ir rekreacijos tikslais. Tokiems šiandien gresia baudžiamoji atsakomybė. Tai neteisinga.

Šiandien valstybė su savo piliečiais elgiasi globėjiškai, pasitelkdama prietarais grįstus draudimus. Tai neteisinga, nes visuomenė nusipelno mokslu grįstos narkotikų politikos, kurioje bausmes keistų pagalba, o ligonių skausmus – ramybė.

Laisvės partijos kandidatų sąraše yra solidžių ekspertų, savo srities profesionalų, puikiai išmanančių šią sritį. Viena tokių – Morgana Danielė. Kurios siekis, kartu su Laisvės partija padirbėti Seime, kad draudimus keistų džiaugsmo politika. Kad pagarba žmogaus orumui ateitų į tas sritis, kurios šiandien pridengtos kriminaliniu šešėliu.

Mokslu grįsta politika Lietuvoje. Morgana Danielė, Laisvės partija.

Įsitikinimą, kad visuomenė „sutvarkoma“ bausmėmis, atsinešėme iš sovietmečio. Bet šiandien jau esame pasiruošę būti vakarietiški. Atsisveikinti su ideologijomis, valstybės sprendimuose remtis mokslu ir puoselėti žmogaus teises. #morgana2020 #politinereklama

Posted by Morgana Danielė on 2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis

Scroll to Top