fbpx

Maištininkai Balsiuose!

Panašu, kad maištininkai įgauna pagreitį. Kol kas nežinome, kokia melodija baigsime, tačiau stipriai pradėję Kaune aktualizuojame Partijai ir Lietuvai svarbias temas! O temos aktualios tikrai ne vien Laisvės partijai.
Jau ne kartą atvykus į Balsius kaip viena svarbiausių iškyla bendruomeniškumo tema. Čia gyvenančių žmonių bendruomeniškumo idėjos tikrai įkvepia!
 
Šiandien, kai minime pasaulinę senjorų dieną, mūsų pasiklausyti atėjusios senjorės įvardijo pagrindinius savo skaudulius – išgirdome, kad trūksta ne pensijų, bet bendravimo, bendruomenės namų, bažnyčios.
Taip, nors mus plaka stereotipu, kad esame jaunimo partija, tačiau gerai suprantame amžėjimą. Senjorų gerovė yra mūsų prioritetas, tolygus visų kitų žmonių prioritetui. Laisvės partija pasisako, kad būtų lengvinamos sąlygos, leidžiančios senjorams papildomai užsidirbti – prieinamesniu būdu parduodant gėles, bandeles, mezgamas kojines. Tai labai svarbu ne tik ekonomine, bet ir socialine prasme. Nes bendruomeniškumas ir bendravimas yra neabejotinai gydantis. Senatvės kaip mentorystės idėja bus tai, ko sieks Laisvės partija. Papolitikuojant – nė viena partija apie tai nekalba. Ir tai yra ne apie amžių, bet apie žmogiškumą. Apie laisves, vienodas visiems.
Garsiai kalbame apie tai, kad šiandien Seime daug kostiumuotų ir „švarkuotų“ žmonių, kurie išmano teisės aktus ir suvarytų mus debatuose. Tačiau mūsų komandos išskirtinumas ir yra būtent visuomeniškumas, mūsų partija žvelgia, įstengdama „išlįsti“ iš to burbulo.
 
Įstatyminiu požiūriu pasirinkimas šiandien labai aiškus: tarp „negalima“, „turime problemų, bet apie jas nekalbėsime“, ir tarp kūrybiškumo ir inovatyvių, progresyvių sprendimų savo šalyje.

Itin stipriai jaučiame, kad tarp Laisvės partijos maištininkų atsiranda bendra idėja – visuomenės perkrovimas, kad susipriešinimo būtų mažiau. Pokalbiuose ir ieškant sprendimų išmokti dialogo.
 
Mūsų, visuomenės, pareiga rūpintis, kad net ir tiems, kuriems mes nepritariame, būtų suteiktos tokios pat teisės ir laisvės gyventi.
Scroll to Top