fbpx

Metalinių garažų tvarkymui atsiranda sprendimai

Prieš kiek daugiau nei savaitę, Gediminas Jaunius bendruomenės kvietimu apsilankė Bukčiuose, kur bendraujant su vietos bendruomene, kalbėjosi itin aktualiau, metalinių garažų iškėlimo klausimu

Viena didžiausių problemų, jog prasidėjus aktyviam išsikrautymo etapui, garažų pašonėje pradėjo augti butikiniai sąvartynai. Ne visos atliekos buvo tinkamos išvežti į bendruosius sąvartynus.

“Atėjo metas Vilniuje atsisveikinti su moraliai pasenusiais metaliniais garažais. Išlaisvinti Vilnių nuo sovietinės kultūros palikimo svarbu. Vilnius auga, skleidžiasi, turime visi prie to taikytis, o kartu turime ir mokytis džiaugtis šiandieniu Vilniumi. Taip pat svarbu padėti šių garažų savininkams sklandžiai išsikraustyti. Dėkoju Bukčių bendruomenės žmonėms, kurie skyrė laiko pasidalinti savo rūpesčiais. Tai paskatino iperatyviai iškylančius klausimus aptarti su Vilniaus Meru. Esu dėkingas ir Savivaldybės atsakingiems pareigūnams operatyviai išsprendusiems daugeliui vilniečių aktualią problemą” – situaciją komentuoja Gediminas.

Problemą aptarus su Vilniaus Meru, savivaldybės administracija skubiai sudarė grafiką šiukšlių išvežimo iš visų probleminių vietovių.

Rezultatų ilgai laukti nereikėjo – garažų savininkams nereikės patiems vežti atliekų, surinkėjai į bendrijas atvyks patys. Taip pat ten įsikurs mobilios atliekų supirkimo stotelės, kuriose bus galima priduoti įvairias atliekas.

Daugiau apie tai: https://vilnius.lt/lt/2020/09/04/metaliniu-garazu-savininkams-nereikes-patiems-vezti-atlieku-surinkejai-i-bendrijas-atvaziuos-patys/

Dėkui Bukčių bendruomenės žmonėms, kurie skyrė laiko pasidalinti savo rūpesčiais!

Scroll to Top