fbpx

Naujoji Balsių progimnazija

Gediminas Jaunius su Vilniaus Meru Remigijumi Šimašiumi ir švietimą kuruojančiu vicemeru Vytautu Mitalu aplankė naująją Balsių progimnaziją. Naujoji pradinė mokykla išties daro įspūdį – skoningai spalvinga savo išore mokykla, pagyvina Balsių apylinkių nuotaiką

Mokyklos interjeras pribloškia subtilumu, iškart matyti – tai profesionalių interjero specialistų darbo vaisius: pradedant akustika ir baigiant subtiliais grafikos akcentais, žaismingai pratęsiančiais Balsiuose besivystančią baltiškosios mitologijos giją.

Mokyklos erdvė ne tik nauja, tačiau sukurta pagal šiuolaikinius ugdymo poreikius – visur jautiesi tarsi patogiuose namuose, o ne šaltame mokslo fabrike. Čia vaikų šurmulys minkštai atsirems į meistriškai sukurtą interjerą. Pedagogų darbui skirtos erdvės ir priemonės atitinka aukštus verslo klasės standartus.

Ši mokykla – spalvingas apčiuopiamas įkūnijimas siekio, kad mokytojas būtų prestižinė profesija, o mokymasis – patraukli privilegija, priklausanti visiems Lietuvos vaikams.

Laisvės frakcija švietimą laiko ypač svarbiu prioritetu, todėl kartu su miesto valdžia nuosekliai puoselėjame, ieškome ir randame būdų kaip Vilniuje progreso link judėti dideliais žingsniais. Turime padirbėti, kad tokie, kaip šiemet atidaromų Vilniaus Gabijos ir Balsių progimnazijų sėkmės pavyzdžiai, taptų įprasta kasdienybe visoje šalyje.

Turime visu rimtumu užsiimti švietimo reforma nacionaliniu mastu, kad tinkamai pasirengtume ketvirtajam pramonės šuoliui – prisitaikytume prie dirbtinio intelekto epochos ir, išnaudodami mažos šalies privalumus, pasiektume laiminčio proveržio. Tik išsilavinusi visuomenė gali būti pakankamai ekonomiškai stipri pasirūpinti, visų savo narių, nepriklausomai kokiame amžiaus tarpsnyje pastarieji būtų, oriu gyvenimu.

Scroll to Top