fbpx

Tikrų pokyčių istorija iš Pagubės

Iš šalies tai gali atrodyti kaip labai mažas dalykas, bet būtent taip prasideda tikri dideli pokyčiai – po mažą žingsnelį.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį lankydamasis Balsiuose susipažinau su nuostabia Pagubės sodų bendrijos bendruomene. Albinas ir Rimutė – senjorai žavintys energija, elegancija ir tvirtumu, stengiasi dėl visos bendrijos intereso, jai dar ir pirmininkauja! 

Tuokart aptarėme daug. Ir šiukšles, ir kelius, ir apšvietimą, bet kai pirmininkė pradėjo pasakoti jau ketverius metus besitęsiančią bendruomenės problemą – ir krizenome iš jos paprastumo, ir pykom ant absurdiškumkumo.

O istorija paprasta – pasiklydo sistemos biurokratinėse džiunglėse Pagubės autobusų galinės maršruto stotelės stoginė. Gausus būrys gyventojų nerimsta, liūdi, nepatogu. Autobuso tenka stotelėje palaukti ir žvarbiu oru tiek senjorams, tiek mokiniams važiuojantiems į mokyklas.

Ne, tai nėra istorija kaip Gediminas Jaunius prieš rinkimus pastatė stotelę. Tai, visgi, istorija apie Tikrus pokyčius, kuomet miesto tarybos narys bendrauja su bendruomene, išgirsta jų problemas ir, jeigu tai yra miesto savivaldybės sprendime – padeda rasti būdą jas spręsti.

 

 

Tai, visgi, istorija apie tai, kaip galime padrąsinti žmones – juos girdi valdžia, jie gali prisidėti prie savo bendruomenės gerovės kartu.

Tikiu, kad Rimutė ir Algirdas nenuleis rankų, pasitikės ir su savivaldybės pagalba toliau gražins savo apylinkes!

 

 

Ir ne, nevažiuosim po rinkimų mes su komanda statyti stotelių apylinkėse kur laimėjom – važiuosime bendrauti su žmonėmis toliau, kad atstovautume juos ir jų interesus, kad išgirstume ir mažas, ir dideles problemas. Svarbu – padėsime ieškoti ir rasti sprendimus.

Kalbėtis, išgirsti ir kartu dirbti dėl tikrų pokyčių!

Nuotraukos iš pirmojo pasivaikščiojimo aiškinantis problemą ir vakarykščiai linkėjimai su jau statoma stogine. Džiugina!

Scroll to Top